Τη Δευτέρα 30/1/23 η κ. Μαρίζα Λαμπράκη, προϊσταμένη της ΜΕΘ και του Γραφείου Ποιότητας και Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης του ΓΝΑΝ πραγματοποίησε ενημέρωση των μαθητών/τριών του σχολείου μας για την εξάρτηση από το αλκοόλ. Οι μαθητές/τριες έδειξαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον, συμμετείχαν με ερωτήσεις και συμπλήρωσαν ανώνυμο ερωτηματολόγιο. Ευχαριστούμε πολύ την κ.Λαμπρακη για το χρόνο που μας αφιέρωσε.
Ενημέρωση για το αλκοόλ
3 Φεβρουαρίου 20233 Φεβρουαρίου 2023
0 Comment
![](https://2lykagnikol.mysch.gr/wp-content/uploads/2023/06/ΑΛΚΟΟΛ-1568x1176.jpg)