Συγχαίρουμε το μαθητή Κοζανίδη Εμμανουήλ της Α΄τάξης για τη διάκρισή του στο διαγωνισμό μαντινάδας που διοργάνωσε η ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ με αφορμή τα Χριστούγεννα.
Του ευχόμαστε πρόοδο και επιτυχία σε κάθε του στόχο.
![](https://2lykagnikol.mysch.gr/wp-content/uploads/2023/06/ΑΦΙΣΑ-ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ-ΚΟΖΑΝΙΔΗ-731x1024.jpg)
Συγχαίρουμε το μαθητή Κοζανίδη Εμμανουήλ της Α΄τάξης για τη διάκρισή του στο διαγωνισμό μαντινάδας που διοργάνωσε η ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ με αφορμή τα Χριστούγεννα.
Του ευχόμαστε πρόοδο και επιτυχία σε κάθε του στόχο.